Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/1187
Назва: English for Students Majoring in History
Інші назви: Англійська мова для студентів-істориків
Английский язык для студентов-историков
Автори: Прядко, Юлія Павлівна
Школа, Ірина Вікторівна
Priadko, Julia
Shkola, Iryna
Ключові слова: Англійська для студентів-істориків
English for Students Majoring in History
Английский для студентов-историков
Ukrainian History
навчальний посібник
student book
Дата публікації: 2019
Видавництво: Мелітополь: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні
Бібліографічний опис: Прядко Ю. П. Kievan Rus: the Foundation of Ukrainian Culture // Прядко Ю. П. English for Students Majoring in History : навч. посіб. для студ. / Юлія Павлівна Прядко, Ірина Вікторівна Школа. – Бердянськ ; Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2019. – С. 6–23. + Електронний додаток на CD.
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник підготовлено для здобувачів вищої освіти спеціальностей 032 Історія та археологія та 014.03 Середня освіта (історія). Метою навчального посібника є формування іншомовної комунікативної компетентності студентів на рівні володіння мовою В2, який є стандартом для освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та забезпечення розвитку, удосконалення умінь і навичок усного та писемного мовлення на професійному та культурологічному рівнях, що становить зміст і специфіку навчання іноземної мови у вищих навчальних закладах.
Опис: Метою навчального посібника є формування іншомовної комунікативної компетентності здобувачів вищої освіти спеціальностей 032 Історія та археологія та 014.03 Середня освіта (історія) на рівні володіння мовою В2, який є стандартом для освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та забезпечення розвитку, удосконалення умінь і навичок усного та писемного мовлення на професійному та культурологічному рівнях, що становить зміст і специфіку навчання іноземної мови у вищих навчальних закладах. Посібник підготовлено з урахуванням інноваційних технологій навчання іноземних мов, що сприяє розвитку пізнавальної та творчої активності студентів, містить цікавий виклад інформації, ефективну систему вправ, спрямованих на використання різноманітних способів інтеграції мовленнєвих умінь та мовних знань в рамках теорії та ситуативного контексту відповідно до академічної та професійної сфер студента.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/1187
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
English for Students Majoring in History Unit 2.pdf614,39 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.