Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/1579
Назва: Фінансовий аналіз
Автори: Гриценко, Михайло Павлович
Захарченко, Павло Васильович
Zakharchenko, Pavlo
Hritsenko, Mykhailo
Ключові слова: Фінансовий аналіз
Фінансова стійкість
Ліквідність
Платоспроможність
Дата публікації: 2018
Видавництво: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні
Бібліографічний опис: Фінансовий аналіз: нав. посіб. / за ред. П.В. Захарченка, М.П. Гриценка. – Бердянськ, 2018. – 224 c.
Короткий огляд (реферат): У навчальному посібнику розглядається сучасна теорія і практичні методи фінансового аналізу, а також перспективні напрями його розвитку. Фінансовий аналіз представляє собою один з найбільш важливих елементів економічного аналізу та фінансового менеджменту, займає досить важливе місце у прийнятті рішень по управлінню фінансами організацій та підприємства. Дане видання ставитиме на меті ознайомити читача з підходами до проведення фінансової аналізу, які узагальнюють як вітчизняний, так, в певній мірі, і зарубіжний досвід. Ця книга призначена, перш за все, для студентів університетів, що навчаються по напряму підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування». Крім того, вона може бути корисна і практичним працівникам: бухгалтерам, аудиторам та фінансовим менеджерам підприємств, а також викладачам, аспірантам і студентам економічних спеціальностей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/1579
ISSN: 978-966-197-563-6
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
GritsenkoM.P.ZakharchenkoP.V.FINANSOVY ANALIZ.pdf1,81 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.