Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/159
Назва: Основи математичної статистики на ЕОМ
Інші назви: -
Автори: Ачкан, Віталій Валентинович
Achkan, Vitaliy
Ключові слова: Математична статистика
Формування компетентностей майбутніх соціальних педагогів
Математичні та статичні пакети
ЕОМ
Microsoft Office Excel
Statistica
Дата публікації: 2013
Видавництво: -
Бібліографічний опис: Ачкан В.В. Основи математичної статистики на ЕОМ : методичні рекомендації для самостійної роботи / В. В. Ачкан. – Бердянськ, 2013. – 126 с.
Короткий огляд (реферат): Посібник містить короткі теоретичні відомості, приклади розв’язування задач без допомоги комп’ютера та за допомогою Microsoft Office Excel, SPSS, Statistica, Stadia і набір задач для самостійної роботи з навчального курсу «Основи математичної статистики на ЕОМ», створеного з метою формування компетентностей майбутніх соціальних педагогів та практичних психологів з питань математичної обробки за допомогою ЕОМ емпірично чи теоретично отриманих даних; знань щодо простіших методів одномірної статистики та вмінь розв’язувати дослідницькі педагогічні і психологічні задачі для однієї-двох вибірок; ознайомлення з сучасними математичними та статичними пакетами; розвитку пізнавальних інтересів і творчих нахилів студентів; сприяння створенню умов для подовження професійної освіти за обраним фахом. Посібник стане в нагоді майбутнім соціальним педагогам, учителям, викладачам, та усім, хто цікавиться математичною обробкою педагогічних та психологічних досліджень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/159
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Achkan V.V. Osnovy matematychnoyi statystyky na EOM.pdf8,01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.