Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2195
Назва: Інноваційні практики у фаховій підготовці майбутніх учителів хореографії
Автори: Сердюк, Тетяна Іванівна
Serdyuk, Tetyana
Ключові слова: вища освіта
медіаосвіта
хореографія
Дата публікації: 2019
Видавництво: Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні
Бібліографічний опис: Сердюк Т. І. Інноваційні практики у фаховій підготовці майбутніх учителів хореографії / Т. І. Сердюк // Розвиток творчого потенціалу майбутніх фахівців мистецьких дисциплін як фактор їх професійної самореалізації : колективна монографія / за ред. А. І. Омельченко. – Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2019. – С. 323–342.
Короткий огляд (реферат): Мета статті полягає в наступному: висвітлити теоретичні аспекти педагогічного потенціалу мультимедійних і аудіовізуальних засобів у навчанні та показати особливості їх практичного використання для удосконалення процесу підготовки майбутніх учителів хореографії. Аудіовізуальні засоби сприяли формуванню в майбутніх педагогів творчих і комунікативних здібностей до самонавчання, саморозвитку та самореалізації. Запропонований аудіовізуальний матеріал допомагає підготуватися до педагогічної практики, результати якої показали, що студенти-хореографи впевнені у своїх діях і добре підготовлені до майбутньої професійної хореографічної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2195
ISBN: 978-966-197-690-9
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Іnnovacіjnі praktiki u fahovіj pіdgotovcі majbutnіh uchitelіv horeografії.pdf479,98 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.