Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2476
Назва: Наскрізна програма практик
Автори: Захарченко, Павло Васильович
Костенко, Ганна Петрівна
Гриценко, Михайло Павлович
Zakharchenko, Pavlo
Kostenko, Hanna
Hrytsenko, Mykhailo
Дата публікації: 2019
Видавництво: Бердянський державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Наскрізна програма практик для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» / П. В. Захарченко, М. П. Гриценко, Г. П. Костенко. – Бердянськ : БДПУ, 2019. – 63 с.
Короткий огляд (реферат): Наскрізна програма практик розроблена відповідно до Стандарту вищої освіти Міністерства освіти і науки України за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України та інших нормативних документів Міністерства освіти і науки України, навчального плану і графіку освітнього процесу для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2476
Розташовується у зібраннях:Практика

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Naskrizna prohrama praktyk.pdf1,15 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.