Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2720
Назва: Навчальна фольклорна практика
Автори: Сердюк, Тетяна Іванівна
Serdyuk, Tetyana
Ключові слова: вища освіта
народознавство
хореографічний фольклор
програма практики
фольклор
хореографія
Дата публікації: 2013
Видавництво: Бердянський державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Навчальна фольклорна практика : програма та методичні рекомендації для студентів напряму підготовки 6.020202 Хореографія* денної та заочної форм навчання / уклад. Тетяна Сердюк. – Бердянськ : БДПУ, 2013. – 27 с.
Короткий огляд (реферат): Фольклорна практика – складова частина навчально-освітнього процесу у вищому навчальному педагогічному закладі, є важливим етапом професійної підготовки майбутніх педагогів-хореографів національної школи. Вона є базовою ланкою з етнографічної підготовки майбутніх фахівців, спрямованою на набуття професійного досвіду. Фольклорна практика має важливе виховне значення, пробуджує глибокий інтерес до самостійної фольклористичної діяльності, формує навички збирача та знавця фольклорної традиції рідного краю, що є вкрай необхідним у фаховій підготовці майбутніх учителів хореографії. Для майбутнього вчителя-хореографа необхідно безпосереднє знання танцювального фольклору рідного краю. Знання фольклору ставить студента-хореографа в гущавину народного життя, дає йому можливість ближче проникнути в народний характер, у психологію народу. Визначення, вивчення та осмислення самобутніх рис фольклорних танців є основою сценічної інтерпретації народних танців та запорукою балетмейстерської діяльності майбутнього вчителя хореографії.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2720
Розташовується у зібраннях:Народознавство та хореографічний фольклор УкраїниУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.