Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/273
Назва: Історія педагогіки
Інші назви: -
Автори: Ярощук, Лілія Григорівна
Yaroshchuk, Liliya
Ключові слова: Педагогіка
Історія педагогіки
Освіта у стародавніх слов’ян
Розвиток освіти в епоху українського Відродження
Шкільництво у другій половині XIX – XX ст
Педагогічна система Я.А. Коменського
Дата публікації: 2013
Видавництво: -
Бібліографічний опис: Ярощук Л. Г. Історія педагогіки : навч.-метод. комплекс для студентів напряму спеціальності 6.010102 Початкова освіта ОКР – бакалавр / Л. Г. Ярощук ; Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України ; Бердянський державний педагогічний університет, Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв. – Бердянськ, 2013. – 392 с.
Короткий огляд (реферат): У навчально-методичному комплексі представлено змістові модулі дисципліни «історія педагогіки». У його структурі розміщено програму, курс лекцій, завдання для самостійної та індивідуальної роботи, запитання для самоконтролю, зміст семінарсько-практичних занять, короткий термінологічний словник, додатки. Книга містить систематизований виклад основних положень з історії української та зарубіжної педагогіки. Для студентів, магістрів, аспірантів, викладачів педагогічних навчальних закладів та всіх, хто цікавиться історією педагогічної думки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/273
Розташовується у зібраннях:Історія педагогіки

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Yaroshchuk L.H. Istoriya pedahohiky.pdf2,38 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.