Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/286
Назва: Екологія
Інші назви: -
Автори: Мягченко, Олександр Петрович
Myahchenko, Oleksandr
Ключові слова: Теоретичні основи екології
Екологія
Сучасна екологія
Основи біосферології
Еволюція біосфери Землі
Екологія популяцій
Екологія атмосфери
Екологічні проблеми України
Стан соціально-екологічних проблем у світі
Методи очищення стічних вод
Земельні ресурси України
Екологія атмосфери
Екологія флори та фауни
Основи радіоекології
Екологія і культура
Еколого-етичні проблеми
Дата публікації: 2016
Видавництво: Азовпринт
Бібліографічний опис: Мягченко О.П. Екологія : підручник для студентів вищих навчальних закладів / О. П. Мягченко. - Бердянськ : Азовпринт, 2016 – 215 с.
Короткий огляд (реферат): Зміст підручника розрахований на один семестр, розкриває зв’язки з іншими науками, зокрема з фізикою, біологією, біохімією людини - навчальними дисциплінами, які складають основу сучасної екології та, формує уявлення про загальну її структуру. Викладені теоретичні основи сучасної екології, її методи досліджень, наведена термінологія, основні поняття сучасноїекології та існуючі тенденції у здійсненні заходів щодо збереження природи. Приділено значної уваги пракладній екології. Запропонований підручник складається з теоретичної та практичної частин. Наведено 14 схем практичних робіт, які подані у Додатку 1, у додатку 2 подана інформація, необхідна для виконання практичних робіт. Підручник об’ємом 215 стор. Складає 12,4 друкарських арушів, містить 34 рис. та 28 табл., 17 літературних джерел. Після додатків наведені алфавітний та предметний покажчики, глосарій. Все це полегшує сприйняття курсу, сприяє засвоєнню теоретичного матеріалу і націлює студента на отримання високого рівня знань, потрібного у майбутній фаховій діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/286
Розташовується у зібраннях:Підручники

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Myahchenko O.P. Ekolohiya.pdf6,54 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.