Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2957
Назва: Загальне мовознавство
Автори: Вусик, Ганна Леонідівна
Vusyk, Hanna
Ключові слова: мовознавство
мовознавча проблематика
філософія мови
молодограматизм
лінгвістика
теорія знаків
мовні значення
Дата публікації: 2019
Видавництво: Бердянський державний педагогічний університет
Короткий огляд (реферат): Мета курсу. Лекційний курс „Загальне мовознавство” представлено як комплексна дисципліна, яка містить опис та обґрунтування особливостей мовознавчих теорій та історію розвитку мовознавчої думки від давніх часів до сьогодення. В курсі враховано комунікативні, культурні та психологічні чинники, що сприяють створенню та функціонуванню різних лінгвістичних теорій.
Опис: Робоча програма «Загальне мовознавство» для здобувачів І (бакалаврського) рівня вищої освіти Шифр і назва спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література), 014 Середня освіта (Мова і література (російська)), 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Освітньо-професійні програми: Середня освіта (Українська мова і література). Англійська мова. Середня освіта (Мова і література (російська)). Англійська мова. Середня освіта (Мова і література (англійська)). Болгарська мова.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/2957
Розташовується у зібраннях:Загальне мовознавство

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Zahalʹne movoznavstvo.pdf456,86 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.