Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3205
Назва: Фізика твердого тіла
Автори: Білошапка, Валерій Яковлевич
Сичікова, Яна Олександрівна
Biloshapka, Valeriy
Suchikova, Yana
Ключові слова: Фізика
Фізика твердого тіла
навчальна программа
Дата публікації: вер-2020
Короткий огляд (реферат): Метою викладання навчальної дисципліни “Фізика твердого тіла” є узагальнення теоретичних основ і практичних питань фізики твердого тіла для студентів вищих педагогічних навчальних закладів денної і заочної форм навчання за спеціальністю 105 Прикладна фізика і наноматеріали.
Опис: Основними завданнями вивчення дисципліни “ Фізика твердого тіла ” є фізики твердого тіла зводиться по суті до встановлення зв’язків між властивостями індивідуальних атомів і молекул та властивостями, що виявляються під час об’єднання атомів або молекул у велетенські асоціації у вигляді регулярно упорядковані системи – кристали. Ці властивості можна пояснити, опираючись на прості фізичні моделі твердих тіл. Реальні кристали та аморфні тіла значно складніші, але ефективність і корисність простих моделей не можна недооцінювати. Звичайно реальні кристали та аморфні тіла значно складніші, ніж збудовані фізиками моделі, але ефективність і корисність простих моделей дає можливість закласти необхідний фундамент до вивчення сучасної атомної фізики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3205
Розташовується у зібраннях:Фізика твердого тіла

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Навчальна програма Фізика твердого тіла.doc68 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.