Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3298
Назва: Kultura fizyczna, pedagogika, zdrowie i fizjoterapia (Фізична культура, педагогіка, здоров'ята фізична терапія)
Автори: Мартиненко, Олена Володимирівна
Фурманова, Тетяна Ігорівна
Furmanova, Tetyana
Martynenko, Olena
Ключові слова: танцювально-рухова терапія
здобувач освіти
методи танцювально-рухової терапії
викладач закладу вищої освіти
учитель хореографії
хореографія
Дата публікації: 2020
Видавництво: Поморський університет у Старогарді Гданьскому
Бібліографічний опис: Мартиненко О. Підготовка майбутніх учителів до застосування танцювально-рухової терапії в освітньому процесі / Олена Мартиненко, Тетяна Фурманова // Kultura fizyczna, pedagogika, zdrowie i fizjoterapia (Фізична культура, педагогіка, здоров'ята фізична терапія) : монографія / наук. ред. Oksana Zabolotna, Dariusz Skalski, Igor Grygus, Bogdan Kindzer, Andrzej Sushchenko. - Старогард Гданський : Видавництво Поморського університету, 2020. – Розд. 16. – С. 238-248.
Короткий огляд (реферат): У статті розглядається важливість озброєння сучасного викладача/вчителя української освітянської ниви новими педагогічними техніками, які відповідають освітнім викликам і потребам. Доведено, що одним із дієвих засобів підтримки, збереження і корекції психологічного та соціального здоров’я людини виступає танцювально-рухова терапія, яка передбачає вирішення таких завдань: підвищення рухової активності; активізацію психомоторної, емоційно-чуттєвої активності та створення особливих психологічно комфортних умов взаємодії людини з оточуючим середовищем; актуалізацію індивідуально-творчого потенціалу; організацію соціотерапевтичного спілкування (комунікативний тренінг); отримання діагностичного матеріалу для аналізу та самопізнання; «розкріпачення» та зростання особистості. Визначено важливість ознайомлення майбутніх фахівців педагогічного профілю з методами і вправами танцювальної терапії задля отримання знань і тілесного досвіду з подальшим творчим переосмисленням та можливістю педагогічного впровадження у власну педагогічну діяльність. Виділено методи, які дозволяють працювати з тілесною та емоційною сферою здобувачів освіти (кінестетична емпатія, використання ритму, робота з предметом, цілеспрямований вибір музики, групові танці по колу) та наведено приклади вправ. З’ясовано умови використання методів і вправ танцювально-рухової терапії в освітньому процесі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3298
ISBN: ISBN 978-83-89481-42-9
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Martynenko O. Furmanova T. Pidhotovka majbutnih uchyteliv.pdf6,28 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.