Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3310
Назва: Informatyka w wybranych obszarach zarządzania
Автори: Wornalkiewicz, Władysław
Ключові слова: Інформаційні системи
Менеджмент
ERP
BI
Дата публікації: 2020
Видавництво: Svidler A.L.
Бібліографічний опис: Władysław Wornalkiewicz. Informatyka w wybranych obszarach zarządzania. Monografia. – Berdiańsk: Wydawca Svidler A.L., 2020. – 450 s.
Короткий огляд (реферат): Видання призначене, зокрема, для студентів заочної форми навчання за спеціальностями «Управління», «Адміністрування» та «Логістика». Видання знайомить з основами інформатики, зокрема, із функціоналом офісного застосування щодо інструкцій з написання дипломних робіт. Це дозволяє студентам ознайомитись із функціонуванням об'єктно- орієнтованих ІТ-систем, а також з побудовою інтегрованих систем та можливостями вдосконалення інформаційних процесів в управлінні. Представлено різні сфери застосування інформаційних технологій, у тому числі в управлінському обліку, аналітиці та бізнес- моделюванні. Представлено пакети класів ERP, які застосовуються підприємствами. Особливу увагу було приділено використанню економетричного моделювання для прогнозування логістичних послуг. Також розглядається підтримка процесів прийняття рішень за допомогою використання мобільних додатків. Значну увагу приділено практичному застосуванню вроцлавської таксономії та моделей Holt-Winters. Видання також включає фрагменти студентських випускних робіт, що дозволяє залучити студентів у процес спільного формування навчального підручника з курсу "Інформаційні технології в менеджменті". В монографії також зібрано редакційні та поліграфічні концепції, які представляють інтерес для керівників дипломних робіт.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3310
ISBN: 978-617-627-145-1
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
WornalkiewiczW.Informatyka w wybranych obszarach zarządzania.pdf27,26 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
ScanZgody.pdf186,77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.