Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3330
Назва: Prophylactic competences of teachers-tutors
Автори: Sławomir, Śliwa
Ключові слова: компетентність вчителів,
профілактика компетентностей,
профілактика,
шкільна програма профілактики
Дата публікації: вер-2020
Видавництво: Бердянськ : БДПУ
Бібліографічний опис: Sławomir Śliwa. Prophylactic competences of teachers-tutors / Sławomir Śliwa // Наукові записки Бердянського державного педагогічного університету. Серія : Педагогічні науки : зб. наук. пр. – Вип.2. – Бердянськ : БДПУ, 2020. – С.60-69.
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): Мета статті – показати важливість компетентності у профілактичній роботі вчителя-вихователя. У вступі були представлені категорії професійної компетентності вчителів. В основній частині автор обговорює компетенції, якими повинні володіти вчитель-вихователь та вчитель-людина, яка займається профілактикою. Враховуючи припущення сучасної моделі профілактики, де основними виконавцями є, в першу чергу, вчителі, автор показує, що компетентністю у галузі знань та вмінь повинен бути вчитель, який впроваджує шкільну програму профілактики. Незважаючи на відсутність стандартизованих результатів навчання для вчителів у галузі профілактики, у статті пропонуються напрямки, в яких автор обгрунтовує свою думку щодо проходження вчителями підготовки. Профілактика, яка проводиться насамперед у школі, і одним із її завдань є підтримка навчального процесу, повинна проводитись професіоналами, які також повинні мати знання та навички у галузі компетентності особистості, що схиляють їх до роботи з дітьми та молоддю.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3330
ISSN: 2412-9208
Розташовується у зібраннях:Наукові фахові видання БДПУ. Педагогічні наукиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.