Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3456
Назва: WEB-квест технології у роботі з дітьмй із синдромом дауна
Автори: Сизко, Ганна Іванівна
Дубовенко, Анна Володимирівна
Dubovenko, Anna
Syzko, Hanna
Ключові слова: Комунікативні навички
інклюзія
Синдром Дауна
WEB-квест технології
Дата публікації: 2020
Видавництво: Бердянськ : БДПУ
Бібліографічний опис: Дубовенко А. WEB-квест технології у роботі з дітьмй із синдромом дауна / Анна Дубовенко, Ганна Сизко // Стратегії розвитку сучасної освіти і науки : матеріали І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (28 лютого 2020 року) : збірник тез. – Бердянськ : БДПУ, 2020.
Короткий огляд (реферат): Стаття присвячена опису корекційної роботи з використання WEB-квесту як засобу розвитку комунікативної компетенції дітей з генетичними порушеннями, зокрема з синдромом Дауна. У рамках дослідження комунікативної компетенції у дітей із синдромом Дауна нами був здійснений теоретичний аналіз літератури вітчизняних та зарубіжних учених. Була проаналізована наукова література з проблеми розвитку комунікативної компетенції дітей із синдромом Дауна та визначені структурні компоненти комунікативної сфери. В процесі дослідження були визначені та описані особливості комунікативної сфери дитини із синдромом Дауна, а саме: низький рівень експресивного мовлення, недостатній рівень зацікавленості у сумісній діяльності, недостатній рівень розуміння норм спілкування та нерозуміння причинно-наслідкових зв’язків у ситуаціях комунікації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3456
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій, семінарів, читань

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
WEB-KVEST TEKhNOLOHII U ROBOTI Z DITMI IZ SYNDROMOM DAUNA.pdf164,79 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.