Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3678
Назва: Грецька громада та консули Греції у Бердянську ХІХ – початку ХХ століття
Інші назви: The Greek Community and Consuls of Greece in Berdyansk of the Nineteenth – early Twentieth Centuries
Автори: Лиман, Ігор Ігорович
Константінова, Вікторія Миколаївна
Konstantinova, Viktoriya
Lyman, Ihor
Ключові слова: Грецька громада
консули Греції
Бердянськ
Південь України
історія консульств
Дата публікації: 2020
Видавництво: Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні
Бібліографічний опис: Лиман І. І. Грецька громада та консули Греції у Бердянську ХІХ – початку ХХ століття : монографія / І. І. Лиман, В. М. Константінова. – Мелітополь : Видавничий будинок Мелітопольської міської друкарні, 2020. – 494 с., іл.
Короткий огляд (реферат): У книзі розглянуто зв’язки Бердянська з греками до заснування тут грецького консульства; історія дев’ятьох консулів Королівства Греція в Бердянську; зв’язки греків із консульством Великої Британії в місті; грецьке мореплавство, експортну торгівлю через Бердянський порт і внесок грецьких купців в економічний розвиток Бердянська другої половини ХІХ – початку ХХ ст.; місце греків у громадському, культурному житті, освіті та охороні здоров’я в Бердянську. Вводиться до наукового обігу інформація про багато сотень етнічних греків – підданих Королівства Греція, Російської, Османської імперій, Іонійської республіки, що до 1864 р. була під протекторатом Британської імперії, а також про представників інших родин, з якими греки Бердянська були в духовній чи кровній спорідненості. Акцент зроблений на відтворенні розбудови мережевих зв’язків греків у Бердянську впродовж ХІХ – початку ХХ ст. на основі записів у метричних книгах місцевих православних храмів. Наводяться подробиці щодо греків, які були у Бердянську консульськими представниками Великої Британії, Османської імперії, Нідерландів, Швеції та Норвегії, а також дані щодо мережевих зв’язків і духовної спорідненості з греками консульських представників Пруссії, Німецької імперії, Бельгії, Франції, Данії, Іспанії, Італії, АвстроУгорщини та Аргентини в Бердянську.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/3678
ISSN: 978-966-197-710-4
Розташовується у зібраннях:Монографії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
The Greek Community and Consuls of Greece in Berdyansk.pdf60,06 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.