Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/4083
Назва: Освіта і суспільство VI
Автори: Несторенко, Тетяна Петрівна
Бернатова, Рената
Nestorenko, Tetyana
Bernatova, Renata
Ключові слова: Освіта
суспільство
педагогіка
управління
економіка
Дата публікації: 2021
Видавництво: Вищої школи управління і адміністрації в Ополє, Польща
Бібліографічний опис: Освіта і суспільство VI: Міжнародний збірник наукових праць / за заг. ред. Т. Несторенко, Р. Бернатової ; Бердянський державний педагогічний університет. – Ополє : Видавництво ВШУіА в Ополє (Польща), 2021. – Вип. 6. – 567 с.
Короткий огляд (реферат): Збірник присвячено проблемам освіти в сучасних умовах розвитку суспільства. Над збірником працював міжнародний колектив авторів – освітян, науковців та практиків з України, Словаччини, Китаю та Польщі. Враховуючи беззаперечний вплив освіти на стан суспільства, на перспективи його розвитку, колектив авторів даного збірника наукових праць присвятив свої роботи дослідженню різних аспектів взаємозв‘язку освіти та суспільства. В збірнику знайшли відображення наступні напрямки розвитку педагогічних та суміжних соціальних наук в сучасних умовах розвитку суспільства: дошкільна освіта; початкова освіта; педагогіка вищої школи; спеціальна освіта; економіка і освіта; управління освітою; комунікація і літературна освіта; музика і мистецтво в педагогіці; музика і мистецтво в педагогіці.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/4083
ISBN: 978-83-66567-26-9
Розташовується у зібраннях:Освіта і суспільство

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Zbirnyk_Osvita i suspilstvo VI_new.pdf12,01 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.