Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/4116
Назва: Вплив переміщених вишів та студентів на приймаючі міста: економіко-екологічний аспект
Автори: Сичікова, Яна Олександрівна
Несторенко, Тетяна Петрівна
Suchikova, Yana
Nestorenko, Tetyana
Ключові слова: Переміщені університети
Студенти
Економіка
Екологія
Соціальна напруга
Адаптація
Дата публікації: 2017
Видавництво: Prešovská univerzita v Prešove
Бібліографічний опис: Сичікова Я. О. Вплив переміщених вишів та студентів на приймаючі міста: економіко-екологічний аспект / Я. О. Сичікова, Т. П. Несторенко // Vzdelávanie a spoločnosť II : medzinárodný nekonferenčný zborník / Renáta Bernátová (ed.), Tetyana Nestorenko (ed.). – Prešov (Slovensko) : Prešovska univerzita v Prešove, 2017. – С. 414–419.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто вплив переміщених університетів на стан міст, зокрема досліджено економічний, екологічний та соціальний аспекти. Основна проблема, що виникає перед вимушеними переселенцями – це проблема адаптації, як біологічної, так і соціальної інтеграції у новому середовищі. Адаптація носить різний характер: соціальний, біологічний, медичний, освітній, економічний тощо. З іншого боку, урбосистема теж зазнає впливу від переміщених осіб. Насамперед, це економічні та екологічні чинники. Подолання ряду суперечностей вбачається у створенні сприятливих умов для сталого регіонального та міського розвитку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/4116
ISBN: 978-80-555-1829-9
Розташовується у зібраннях:Статті

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Suchikova_Nestorenko_2017.pdfСтаття2,13 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.