Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/526
Назва: Корекція самооцінки у дітей з гіперактивним розладом і дефіцитом уваги в умовах інклюзивного навчання
Інші назви: -
Автори: Сизко, Ганна Іванівна
Бородовка, Ольга
Syzko, Hanna
Borodavka, O.
Ключові слова: Самооцінка
Корекція
Гіперактивний розлад та дефіцит уваги
Дата публікації: 26-кві-2018
Видавництво: Бердянський державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Сизко Г.І. Корекція самооцінки у дітей з гіперактивним розладом і дефіцитом уваги в умовах інклюзивного навчання / Г.І. Сизко, О.М. Бородавка // Наука ІІІ тисячоліття : пошуки, проблеми, перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (25–26 квітня 2018 року) : збірник тез. – Бердянськ : БДПУ, 2018. – Ч. 1.– С. 280–282.
Короткий огляд (реферат): Актуальність проблеми інклюзивної освіти пов‘язана, насамперед, з тим, що кількість дітей, які потребують корекційного навчання, неухильно зростає. Таких дітей в Україні понад 1 млн., що становить 12% від загальної кількості усіх дітей у країні. Окрім зростання кількості дітей з обмеженими можливостями, наголошується тенденція якісної зміни структури дефекту, комплексного характеру порушення у кожної окремої дитини. Метою нашого дослідження було визначення особливостей самооцінки у дітей молодшого шкільного віку з гіперактивним розладом та дефіцитом уваги та розробка програми корекції самооцінки в умовах інклюзивного навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/526
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій, семінарів, читаньУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.