Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/563
Назва: Психологічні аспекти виникнення бар‘єрів при взаємодії з дітьми з особливими потребами
Інші назви: -
Автори: Сизко, Ганна Іванівна
Syzko, Hanna
Ключові слова: Бар‘єр
Спілкування
Діти з особливими потребами
Дата публікації: 21-кві-2017
Видавництво: Бердянський державний педагогічний університет
Бібліографічний опис: Сизко Г. І. Психологічні аспекти виникнення бар‘єрів при взаємодії з дітьми з особливими потребами / Г. І. Сизко // Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку : матеріали І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (20-21 квітня 2017 року) : збірник тез. – Бердянськ : БДПУ, 2017. – Ч.1. – С. 241–242.
Короткий огляд (реферат): Останнім часом з об'єктивних і суб'єктивних причин відбулася істотна зміна ставлення суспільства до осіб з вадами здоров'я і оцінка можливостей дітей з особливими освітніми потребами. Все більш усвідомлюється, що психофізичні порушення не заперечують людської сутності, здатності відчувати, переживати, набувати соціального досвіду. Відбулось розуміння того, що кожній дитині необхідно створювати сприятливі умови розвитку, що враховують її індивідуальні освітні потреби і здібності. Формується установка: до кожної дитини підходити не з позиції, чого вона не може через свій дефект, а з позиції того, що вона може, незважаючи на наявне порушення. Між тим, незважаючи на явні конструктивні зрушення, спектр негативного ставлення до людей з інвалідністю дуже широкий. Від нерозуміння і уникнення до почуття огиди і ненависті.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.bdpu.org:8080/xmlui/handle/123456789/563
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій, семінарів, читаньУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.