Методика вивчення законів збереження у старшій профільній школі : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістра: спец. 014 Середня освіта (Фізика)

Вантажиться...
Ескіз
Дата
2023
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
БДПУ
Анотація
У даній роботі мова піде про методику вивчення законів збереження, на яких сьогодні і тримається сучасна картина світу. Об'єктом дослідження є процес вивчення законів збереження. Предметом дослідження методика викладання законів збереження в курсі фізики профільної середньої школи. Мета дослідження-проаналізувати закони збереження у фізиці і розглянути їх методику вивчення в профільній середній школі. Відповідно до мети дослідження визначені завдання дослідження: 1. Проаналізувати закони збереження у фізиці і розглянути їх методику вивчення в профільній середній школі. 2. Провести аналіз змісту курсу “законів збереження “ фізики профільної школи 3. Розглянути деякі методики проведення уроків з вивчення законів збереження в курсі фізики середньої школи. 4. Рoзpoбити нaвчaльнo-мeтoдичні мaтepіaли до уроків фізики pізнoгo типу з теми “Закони збереження”.
Опис
Ключові слова
шкільний курс фізики, старша профільна школа, закони збереження у фізиці, історичні передумови та методика вивчення, аналіз історичних передумов виникнення законів збереження у фізиці та висвітлення методики їх вивчення у старшій профільній школі
Бібліографічний опис
Бондаренко В. Методика вивчення законів збереження у старшій профільній школі : кваліфікаційна робота на здобуття ступеня магістра: спец. 014 Середня освіта (Фізика) / наук. кер. О. Кузнєцова. – БДПУ, 2023. – 61 с.